23Nisan2018

GÜNCEL DUYURULAR İzmir EKVAM'dan Lydia Arkeolojisi Seminerleri

İzmir EKVAM'dan Lydia Arkeolojisi Seminerleri

FacebookTwitterGoogle bookmarkMyspace bookmarkDel.icio.usDigg
Kullanıcı Değerlendirmesi: / 2
ZayıfEn iyi 

İzmir EKVAM 15 Marttan itibaren her Çarşamba günü Alsancak-DESEM Mavi Salon’da Lydia Arkeolojisi Seminerleri düzenleyecek.

Ege Bölgesi Kültür Varlıkları Uygulama ve Araştırma Merkezi (EKVAM), 15 Mart 2017, Çarşamba günü saat 18.30’den başlayarak Dokuz Eylül Üniversitesi (DEÜ) Rektörlüğü, “Lydia Seminerleri” başlıklı bir seminer dizisi içinde dört adet seminer düzenleyecektir. Lydia Bölgesi konusunda son araştırmaların bir derlemesini tanımak isteyen herkesi bu seminerimize bekliyoruz.

Moderatörlüğünü Arkeolog Şeyda KAYA’nın yapacağı bu seminerler 45 dakika sürecek olup, ücretsizdir. Seminerlerimize katkı sağlamak isteyen, konuyla ilgili başta arkeoloji dünyası mensubu tüm bilim insanı, öğretim üyesi, öğrenci ve mezunlar davetlidir. Seminerlerimizin posteri ekte olup, ilgili bilim insanlarına ve kurumlara dağıtmanızı istirham ederiz.

Seminer ile ilgili iletişim: Prof. Dr. Ergün LAFLI; Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir ; 0539.577 07 33; 0232.301 87 21.

http://www.deu.edu.tr/

ARKEOGRAFYA websitesi; Arkeoloji, Sanat Tarihi, Tarih, Filoloji, Antropoloji, Paleontoloji, Mitoloji, Müze ve Arkeoteknik ile ilgili konularda yayın yapar.

ARKEOGRAFYA websitesi, Basın Meslek İlkelerine uymaya söz verir.

ARKEOGRAFYA  ©  Her hakkı saklıdır. Yazı ve fotoğraflar kaynak veya bağlantı verilmesi koşuluyla kullanılabilir.